Adsız Kopyası Kopyası Kopyası (2).jpg
Adsız Kopyası (11).png

KİŞİYE ÖZEL
KAHVE FİNCANI

 

Türk Kahvesi içmek bir keyiftir, adeta bir ritüeldir. Birbirinden şık sunumlarımızla kahvemize keyif katmak belki de o kahvenin 40 yıllık hatrı olmasının en önemli detayıdır. Deha Ozalit&Promosyon Ailesi olarak çıtayı bir kez daha yükseltiyoruz ve sizlere “kahve keyfinizi kişiselleştirin” diyoruz. Kendinize ve markanıza dair mesajlarla, isimlerle, ikonlarla, resimlerle veya logolar ile kahve fincanınızı kendinize özel kılın.

TAVLANIZ
SİZE ÖZEL OLSUN

İki kişi bir araya geldiğinde yapılabilecek en keyifli aktivitelerden birisidir tavla oynamak. Peki iyi bir tavla tutkunuysanız oynadığınız tavlanın size özel olmasına ne dersiniz?

kişiye özel tavla

BURGULU
KUTU

Küçük sunumlarınızda ve ikramlarınızda veya minik hediyelikler için keyifli bir şekilde kullanabileceğiniz BURGULU kutular...

HAYALİNİZDEKİ DAVETİYEYİ BASIYORUZ

Davetiyenizin tasarımı sizin hayalinizle şekillenecek ve bize de onu kusursuz bir şekilde basıp size sunmak düşecek.
Çünkü Deha Ozalit olarak istediğiniz materyali, istediğiniz aksesuarlarla ve istediğiniz kesimler eşliğinde basabilme tecrübesine sahibiz.

EN ÖZEL GÜNLERİNİZİ RENKLENDİRİN

Tanıtım, davet veya kutlamalar… İmza atacağınız organizasyon ne olursa olsun kutlama kartları içine dahil değilse bir şeyler eksik demektir. Organizasyonla ilgili renkli mesajlar içeren, fotoğraf karelerini taçlandıran kutlama kartları sayesinde gününüze daha da keyif katabilir, mesajınızı çok daha iyi bir şekilde verebilirsiniz.

ÜRÜNÜNÜ İFADE ETMENİN EN KEYİFLİ YOLU

Döner çark kartlar, perçinli döner kartlar ve doz kartları hem bilgilendirici hem de ürününüzü anlatmanın en keyifli yollarından biridir. Ürününüzün sağladığı hizmeti müşterinize anlatırken büyük kolaylık yaşar ve bu kartlar adeta bir pusula gibi ürün kullanımında kişiye büyük kolaylık sağlar. Bu kartlar için yapay zeka teknolojisinin atası bile diyebiliriz.:)

FOTOBLOK

HEDİYE

ALTERNATİFLERİ

Sevdiklerinizi yeni yaşında birbirinden yaratıcı hediyelerle mutlu edebilirsiniz. Bunun için Deha Ozalit ailesi olarak her zaman sizin yanınızdayız. :)

Dezenfektan ateş ölçer hes kodu stant

YENİ NORMALİN

VAZGEÇİLMEZ ÜÇLÜSÜ

DEHA İLE BİR STANTTA

TEMASSIZ ATEŞ ÖLÇER

HES KODU OKUYUCU

SENSÖRLÜ DEZENFEKTAN

Kusursuz hizmet anlayışını yenilikçi yönüyle birleştirerek sektörde her zaman ilkleri sunan bir firma olmanın gururunu yaşayan Deha Ozalit, yeni normale yeni çözümler getirmeye devam ediyor. 

Yeni normalin vazgeçilmez üçlüsü Ateş ölçer, Dezenfektan Dispenseri ve HES Kodu Okuyucu bir arada zarif bir stant eşliğinde Deha’da...

Adsız Kopyası Kopyası.jpg
YAŞAMI
KOLAYLAŞTIRIR

YENİ NORMALE

PRATİK ÇÖZÜMLER

workspace-at-home-PMWSPS7.jpg
İLHAM AL!

ÇALIŞMA VE YAŞAM ALANIN

SANA 

ÖZGÜ OLSUN

Hayalin gerçeğe

dönüştüğü an!

Baskı konusunda
sınır tanımayan
bir teknolojiye sahibiz.

Hayalinizdeki tasarım neyse onu istediğiniz ürüne ya da materyale 

basıp size ulaştırıyoruz. 

Ş&E Kopyası Kopyası (4).png
ÖZEL
GÜNLERDE
1/3
f.jpg

1987'den beri

KURUMSAL ÇÖZÜMLER

Günümüzde birçok büyük firma hedef kitleye ulaşmak adına düzenledikleri etkinlik ve reklam çalışmalarında kullanacakları banner, pano, vitrin&araç giydirme ve dahası gibi

ihtiyaçlarına Deha’nın yüksek

uzmanlığı ile çözüm buluyorlar.