top of page
Adsız Kopyası (6).png
Transfer_Baskı.jpg

Transfer Baskı

Isı transfer makinemiz ile Kendi yaptığımız, 1,5 cm yazı yüksekliğine kadar her türlü baskıyı sentetik olmayan bütün kumaş ürünlerine uygulayabileceğimiz hizmetimizdir. T-shirt, bandana, bez çanta, yağmurluk, şemsiye, eşofman altı ve benzeri kumaş ürünlerine, istediğiniz yazı veya resmi basabiliyoruz.

Bilgi ve Sipariş İçin
DehaPromosyon.png
kristal plaket

Plaket

Lazer makinemizin yardımıyla, bizlerden istemiş olduğumuz, kristal plaket, defter kapağı, kalem gibi ürünlerin üzerine kazıma metoduyla baskı hizmeti veriyoruz. Kalıcı, şık bir çözüm olan lazer kazıma işlerinizde sizlere en profesyonel destek ve hızlı hizmeti bizden alabilirsiniz

Bilgi ve Sipariş İçin
DehaPromosyon.png
balon baskı

Balon

Kartelamızda yer alan dilediğiniz renkte balonları uçan balon ve baskılı balon haline getiriyoruz ve ayakta duran balon demetleri eşliğinde sizlere sunuyoruz. Özel günlerinizi, organizasyonlarınızı rengarenk balon demetleri ile renklendirmeniz için bizimle hayalinizi ve isteğinizi paylaşmanız yeterli. Birçok etkinliğin vazgeçilmezi olan balon demetleri ayrıca markanızın veya kurumunuzun önemli kampanyalarında ve açılış gibi etkinliklerinde önemli bir tanıtım ürünü olarak sıkça tercih ediliyor.

Bilgi ve Sipariş İçin
DehaPromosyon.png
Kupa Baskı.jpg

Kupa Baskı

Süblimasyon baskı yöntemi ve son teknoloji ürünü makinemiz ile istediğiniz görseli sizler için kupaların üzerine yapabiliyoruz. Kurumsal ya da bireysel olarak yaptırmak istediğiniz kupa baskılarda sizlere yardımcı oluyoruz. 

Sihirli Kupa: Çay, kahve gibi sıcak içecekleri içine koyduğunuzda dış yüzeyi beyazlayan, şık sihirli kupalarımız da normal beyaz kupalar alternatif olarak sizlere sunduğumuz bir üründür

Bilgi ve Sipariş İçin
DehaPromosyon.png
rozet baskı

Rozet

Arkası iğneli, 25, 32, 50 , 56, 70 mm çaplı buton rozetlerin içlerine istediğiniz görseli basabiliyoruz.

Bilgi ve Sipariş İçin
DehaPromosyon.png
ahşap kutu uv baskı

UV Baskı

Gelişen Uv baskı teknolojisinin yardımıyla, Deha Ozalit olarak size kalem, telefon kabı, deter, ajanda, usb bellekler, plastik kartlar gibi her türlü malzemenin üzerine doğrudan baskı hizmeti sunuyoruz. 
Size suna bileceğimiz en önemli avantajımız ise UV baskı ile yaptığımız ürünlerden bir adet bireysel olarak da sipariş verebilir, istediğiniz taktirde adetli olarak kurumsal işlerinizde de bizi tercih edebilirsiniz.

Bilgi ve Sipariş İçin
DehaPromosyon.png
kaşe.jpg

Kaşe

Gerek gerçek, gerek tüzel kişilikler adına basılabilen önemli kırtasiye ürünleri olan kaşeler sürekli ve konforlu kullanımınızı destekleyecek üst kalitede üretilmektedir

Bilgi ve Sipariş İçin
DehaPromosyon.png
bottom of page