top of page
hakkımızda SONNNKÜÇÜK.jpg
DEHA OZALİT_LOGO-01.png
1987'den beri...

Deha Ozalit ailesi olarak 1987 yılından bu yana sadece müşterilerine hizmet vermekle kalmayıp sektörün gelişimi için de çok önemli adımlar attık ve bu konuda çalışmalarımıza ve yatırımlarımıza devam ediyoruz. Kusursuz hizmet anlayışımızı yenilikçi yönümüzle birleştirerek sektörde her zaman ilkleri sunan bir firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 1987 yılında bir ozalit makinesi ve altı kişi ile çıktığımız yolculuğumuz bugün 50 kişi ve 36 makine ile devam ediyoruz. Biz sadece bize verilenleri baskıya geçirmekle ilgilenmiyoruz. Biz aynı zamanda sizin hayal ettiklerinizi hayata geçiriyor ve tam da istediğiniz gibi olması için büyük emek veriyoruz. Bireysel ve Kurumsal müşterilerimizin “baskı, tanıtım, promosyon, reklam…” gibi alanlarda ihtiyaç duydukları her an en iyi çözüm ortağı olarak tam zamanında devreye giriyoruz. Her zaman çözüm üretebilen esnek yapımız sayesinde bugün Dünyanın ve ülkemizin birçok önde gelen markasının ve kurumunun baskı dünyasındaki en iyi çözüm ortağı olarak hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Tüm bu hizmetlerimizi doğaya büyük saygı duyarak veriyoruz. Çünkü Çevreci, Yeşil Dostu, Doğa Aşığı, Çocuklarımıza Değer Veren ve Geleceğimizi Düşünen felsefemiz kurumsal kimliğimizin en önemli parçasını oluşturuyor. Bu kapsamda kullandığımız kağıtlar çevre dostu olarak üretiliyor. Doğanın parçası ağaçlardan kesilerek değil, bu iş için özel yetiştirilen ağaçlardan üretiliyor. Kullandığımız tüm mürekkepler sertifikalı olup kanserojen madde içermiyor. Kullanılmış her kağıt %100 geri dönüşüme veriliyor ve doğaya zarar vermeden üretmeye devam ediyoruz.

 

Kısacası işimizi en iyi şekilde doğrusuyla yapmak için hem araştırıyor, hem geliştiriyor, hem de her türlü önlemi alarak hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize hizmet veriyoruz.

bottom of page