top of page

AJANS

ÇÖZÜM İÇİN DEHA VAR

Deha ailesi olarak 1987 yılından bu yana baskı dünyasına dair her türlü ihtiyacınıza karşılık verebilmenin ve çözüm üretebilmenin mutluluğu içindeyiz. Şimdiye kadar verdiğimiz hizmetlerde baskı teknolojilerini yakından takip ederek kurduğumuz yüksek makine parkurumuzun ve işinde uzman ekibimizin tecrübeleri bizim en önemli referansımız olmuştur. Dijitalleşen çağ ile birlikte Deha Ailesi olarak verdiğimiz Ajans hizmeti ile de baskıya hazırlık aşamasında sizin yanınızdayız. Ayrıca grafik ve teknik çözümlerimiz ile web sitesi gibi dijital ihtiyaçlarınıza da kreatif bir bakış açısıyla çözüm getiriyoruz. 

Deha'mız

Deha olarak her zaman bir fikrin peşinden gittik.
Ama o fikrin öncesi gerçekten çok meşakkatli bir çalışma olur. Ekibimiz arasında yaptığımız fikir alışverişi bir anda hızımızla buluşup beyin fırtınasına dönüşür ve tutkunu olup peşinden gideceğimiz o güzel fikri ortaya çıkartır. Ardından yakından takip ettiğimiz gelişmeler dahilinde sahibi olduğumuz teknolojiyi ve uzmanlığımızı üzerine ekler ve genellikle sınırlarımızı aşarız.
Müşterimizin istediği fakat bizim daha önce deneyimlemediğimiz birçok işin üstesinden gelebilmemizin en büyük açıklaması ise farklı fikirlere olan tutkumuzdan kaynaklanmaktadır. Bu yüzden fikri önemsiyor ve Ajans departmanımız ile ürettiğimiz fikirleri hayata geçirmenin ayrıcalıklı mutluluğunu yaşıyoruz.
Hayallerde olan her şeyi gerçeğe dönüştürebilmek ise bizim en büyük motivasyonumuz. Bu yüzden dijital çağda hem fikirlerimizle hem de sizin fikirleriniz ile ihtiyacınız olan birçok konuya Ajans departmanımız ile hizmet veriyoruz. 

DEHA OZALİT_LOGO-01.png
br_s1-02.jpg
bottom of page