top of page
kurumsal kimlik baskı işleri
lazer kesim etiket sticker

Lazer Kesim İşler

Lazer kesim makinemiz sayesinde, özel kesim istediğiniz bütün işlerde sizlere hizmet verebiliyoruz. Maske, sticker, dön kart, kapı kolu süsü, maket yapımı, gibi örneklendirebileceğimiz siparişlerinizde, size profesyonel desteğimizle yanınızdayız.

Bilgi ve Sipariş İçin
MASA TAKVİMİ.jpg

Takvim Tasarımları

Kurumsal veya bireysel olarak istemiş olduğunuz, ister duvar, ister masa takvimi, isterseniz de sizin tasarladığınız tasarımı üretebiliyoruz.

Bilgi ve Sipariş İçin
c2501d74-fa36-4b18-9cd7-97631f9a1d1a.jpg

Cilt Çeşitleri

Isısal Cilt, Spiral Cilt, Amerikan Cilt, Kartonlu Bez Cilt çeşitleri ve de Taslama Kapak, Mukavva Kapak seçeneklerimiz mevcuttur. 

Isısal Cilt: Asetat ya da bez çeşitleri ile mevcut kalınlıktaki ciltleri ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz.

Spiral Ciltleme: Telli spiral ciltlemede 100-150, plastik spiral ciltlemede ise 350 sayfaya kadar ciltleme yapılabilir.

Kartonlu Bez Cilt: Öğrenci tezleri vb. mukavva ile yaldızlı yaldızsız olarak bez cilt de yapılabilir.

Amerikan Cilt: İhtiyaca göre işleriniz Amerikan cilt de yapılabilir

Bilgi ve Sipariş İçin
35e84598-6206-498e-9c4f-05ee5265ba9a.jpg

Bardak Altlığı

Kurumsal veya bireysel olarak üretimini istediğiniz bardakaltları hizmetimiz Deha Dijital tarafından sunulan hizmetlerden biridir. Yuvarlak, kare, dikdörtgen her şekilde bardakaltı üretimi konusunda sizlere
yardımcı oluyoruz.

Bilgi ve Sipariş İçin
parti photo booth baskı

Parti Aksesuarları

Özel günlerde kullanmak istediğiniz, bıyık, gözlük, dudak ve dahası... Kutlamalarınızın 
konseptlerine dair çeşitli tasarımlarınızı lazer kesim işler dahilinde hayata geçiriyoruz. 

Bilgi ve Sipariş İçin
davetiye baskı

Zarf&Davetiye

Deha Ozalit olarak, antetli zarflarınızın ve her renk ve boyut seçeneğinde davetiye zarflarınızın basımı, diplomat zarfı, gibi her çeşit baskılı veya baskısız zarf üretimi hizmeti vermekteyiz. Kurumsal ve perakende müşterilerimizin tüm baskılı diplomat, mektup, torba ve zarflarını her renkte basıyoruz. Kişiye özel hazırlanmış torba, diplomat ve fantezi zarflarınızda 1 adet olsa bile üretebiliyoruz. Organizasyon, kongre, toplantı tarzı işleriniz için tasarladığınız davetiyelerin basımı konusunda da yanınızdayız. Siyah renk karton ve zarflarınızın üzerine beyaz renk mürekkep ile de baskı yapabilmekteyiz. 

Bilgi ve Sipariş İçin
CEPLÄ°_DOSYA.jpg

Cepli Dosya

Belgelerinizi saklamanız ve de korumanız amaçlı olarak, size özel tasarımlarla dizayn edilen cepli dosya, klasör üretimlerinde sizlere yardımcı oluyoruz. Üzerine istediğiniz baskıyı yapabilir, size özel tasarımlarımızla sizlere hizmet verebiliriz

Bilgi ve Sipariş İçin
3f2a7d03-5840-495a-9da8-35ce62026b89.jpg

CD ve DVD Tasarımı

CD ve DVD kutu tasarımları, hazır kutuların kapak ve içlerine istediğiniz baskıların yapılması, CD ve DVD etiketleri Deha Ozalit olarak hizmetini sunduğumuz işler arasındadır. 

Bilgi ve Sipariş İçin
YAKA KARTI.jpg

Kurum Kimlik Çalışmaları

Masa&Kapı isimliği ve yaka kartı gibi kurumsal çizginin olmazsa olmazları...

Deha Ozalit olarak, foreks, foto blok, metal, plexi ve kâğıt ürünleri gibi farklı türde maddeler üzerine yaptığımız baskı ile masa isimliği üretimi hizmeti vermekteyiz. Bunların yanında istemiş olduğunuz kapı isimliği üretimimiz mevcuttur.

Bunun yanı sıra iğneli, mıknatıslı, poşet içerisinde yaka kartlarınızı, plastik kart, metal, kâğıt ürünleri, pleksi üzerine uygulama hizmetimiz söz konusudur

Bilgi ve Sipariş İçin
bottom of page