katalog broşür baskı

Broşür

Ofset baskı ile yüksek adetli siparişlerinizde, doğru renk, yüksek kalite ve de profesyonel hizmet anlayışlarıyla çalışmaktayız. İstediğiniz boyut ve kırım çeşitleriyle yapabileceğimiz, sayfa sayısına göre zımbalı, dikişli ve sizin arzu ettiğiniz cilt seçeneğini uygulayabileceğimiz broşürlerinizi, hızlı servis ve yüksek kalite baskıyla sizlere sunmaktayız.
 

Klasör&Cepli Dosya

Belgelerinizi saklamanız ve de korumanız amaçlı olarak, size özel tasarımlarla dizayn edilen cepli dosya, klasör üretimlerinde sizlere yardımcı oluyoruz. Üzerine istediğiniz baskıyı yapabilir, size özel tasarımlarımızla sizlere hizmet verebiliriz. Sipariş adedinize göre, ofset veya dijital baskı çözümleriyle hizmetinizdeyiz

Davetiye&Zarflar

Deha Ozalit olarak, antetli zarflarınızın basımı, her renk ve boyut seçeneğinde davetiye zarflarınızın basımı, diplomat zarfı, gibi her çeşit baskılı veya baskısız zarf üretimi hizmeti vermekteyiz. Organizasyon, kongre, toplantı tarzı işleriniz için tasarladığınız davetiyelerin basımı konusunda da yanınızdayız. Sipariş adedinize göre, ofset veya dijital baskı çözümleriyle hizmetinizdeyiz.

Kutu Ambalaj

Karton poşet, ürün kutusu, ürün ambalajı ürünün dışında son kullanıcının dikkatini çeken ürünlerin tasarımı, üretimi, basımı ve de atölye işçiliği konularında sizlere hizmet vermekteyiz. Dilediğiniz her boyut kutu istediğiniz adette baskılı ya da baskısız olarak üretilmekte. Dilerseniz 1000 adet, dilerseniz 1 adet üretim üretim yapabiliyoruz. 

Karton Stand

Ayaklı fotoğraf çerçevesi, market standı, broşürlük gibi masa üstü maket kartonu ile ürettiğimiz ürünlerdir. Üzerlerine sizlerin istediği yazı, slogan, logo, motif, lak gibi her türlü görsel uygulamanın yapılabileceği stantların üretimi, baskısı ve atölye işçiliği konusunda hizmetlerimizin yanında; işlerinde uzman ekibimizin tecrübeleri eşliğinde doğru yönlendirmeler ile yanınızdayız

  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram
  • LinkedIn Sosyal Simge

Barbaros Bulvarı No: 31/A

Beşiktaş / İstanbul