top of page

EN ÖZEL GÜNLERİNİZİ RENKLENDİRİN

Tanıtım, davet veya kutlamalar… İmza atacağınız organizasyon ne olursa olsun kutlama kartları içine dahil değilse bir şeyler eksik demektir. Organizasyonla ilgili renkli mesajlar içeren, fotoğraf karelerini taçlandıran kutlama kartları sayesinde gününüze daha da keyif katabilir, mesajınızı çok daha iyi bir şekilde verebilirsiniz.İstediğiniz tasarımı istediğiniz kesimler şeklinde istediğiniz adette sizlere sunuyoruz. Bu özel kartlar için özel günlerinizden kısa bir süre önce bizimle iletişime geçmeniz yeterli.


Doğum günü, doğum, söz, nişan ve düğün gibi hayatınızın en özel günlerini belirlediğiniz konsept dahilinde bu keyifli kartlarla renklendirebilirsiniz. Yine partilerinizi bıyık, gözlük, dudak gibi sınırsız seçenekte eğlenceli aksesuarlarla renklendirebilirsiniz. Bu tarzdaki taleplerinizin tümü için Deha ile iletişime geçmeniz yeterli…


Bu kutlama kartları tanıtım faaliyetlerinde de başrolü çekmektedir. Ürününüz ile ilgili mesaj vermek istediğinizde ya da dikkat çekici bir paylaşım yapmak istediğinizde bu kartlar başarılı bir yardımcıdır.

Kısacası organizasyonunuz ne olursa olsun kutlama kartları eşliğinde ona renk katabilirsiniz.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page