top of page

SEVDİKLERİNİZİN YENİ YAŞINI ANILARIYLA DONATIN


Sevdiklerinizi yeni yaşında birbirinden yaratıcı hediyelerle mutlu edebilirsiniz. Bunun için Deha Ozalit ailesi olarak her zaman sizin yanınızdayız. :)

Çünkü sizlerin yaratıcı fikirlerini uzmanlığımız dahilinde gerçeğe dönüştürebiliyoruz.


Bu yazımızda sizlere bizlerin keyifli ürettiği bir üründen bahsetmek istiyoruz. Sevdiğiniz kişinin yeni yaşını, onun en özel anılarının olduğu fotoğraf kareleriyle donatma fikri size nasıl geliyor?İnanın böylesi bir hediye, o hediyenin verildiği kişiyi çok mutlu edecektir. Deneyimlerimiz ve aldığımız geri dönüşlerle ne kadar mutlu olacağını biz sizlere garanti edebiliriz.

İster büyük bir partide isterseniz sosyallikten uzak kaldığımız şu günlerde sevdiklerini mutlu etmek ve onları düşündüğünüze dair bu dev albümler hediye arayışınızda size güzel bir alternatif sunacak.


Kişinin yaşına veya adına özel kesim foto-bloklar eşliğinde üretilen bu alternatif albüm için size düşen sadece onun en güzel ve en özel anılarından seçilmiş fotoğrafları seçmeniz.

Sevdiklerinizin fotoğrafları eşliğinde hazırlatacağınız bu ve bunun gibi hediye alternatifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page