top of page

PLEKSİ KUTU

KURUMSAL FİRMALARIN VAZGEÇİLMEZİ


Pleksi Kutular son zamanlarda en çok tercih edilen kutu çeşitlerinden birisi.

Hem şıklığı, hem uzun süreli kullanımı, hem fonksiyonelliği hem de hesaplılığı açısından değerlendirildiğinde çok başarılı sonuç veren pleksi kutular istediğiniz boyutta, istediğiniz adette ve istediğiniz markalama çalışması ile Deha tecrübesiyle sizlere ulaştırılıyor.Pleksi Kutuların kullanım ve tercih edildiği alanlara bahsetmek gerekirse…

Pleksi Kutuları özellikle kurumsal firmalar tercih etmekte. Hem dekoratif açıdan şıklık sunmakta hem de içlerine koydukları ürünleri ve belgeleri güvenle taşıyabilmekteler. Örneğin; Deha Ailesi olarak çözüm ortağı olduğumuz ilaç firmaları ve sağlık kurumları ilaçları koymak, deney malzemelerini saklamak için bu pleksi kutuları tercih ediyorlar.


Yine kurumsal firmalar özel günlerde ve lansman dönemlerinde hediyelik kutular yerine tercih edebiliyorlar. Hediye ettikleri kişiler ise bu kutuları uzun süreli olarak ihtiyaçları doğrultusunda saklama kutusu ya da dekoratif bir öğe gibi değerlendirebiliyor. Videoda görüldüğü gibi kilitli formları ise özel eşyalarınızı saklamak için sizlere büyük bir alternatif sunuyor.


Kurumsal firmalara yönelik sunduğumuz bu özel çözümler eşliğinde istediğiniz boyutta, istediğiniz renkte ve istediğiniz markalama çalışması ile bu pleksi kutulara sahip olmak ve sipariş vermek için iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page