top of page

PLAKET VE ÖDÜL ÜRETİMİNDE DEHA OZALİT İMZASI

Ödül vermek en az ödül almak kadar güzeldir. Birini takdim ettiğiniz plaketle onurlandırmak, onun başarısını ölümsüz kılmak adına harika bir hareket olsa gerek.

İşte Deha Ozalit biz yine tam da bu noktada devreye giriyoruz.


Teşekkür etmek, onurlandırmak veya ödüllendirmek istediğiniz kişiye nasıl bir plaket sunarsınız? Unutmayın! hayalinizdeki neyse biz onu üretmekle görevliyiz.


Cam, kristal, pleksi, ahşap ya da metal… Aklınıza ne tarz bir ödül ya da plaket geliyorsa üretim konusunda Deha olarak size çözüm sunabiliyoruz. Bunun için yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve hayalinizdeki plaketi paylaşmak.Cam, pleksi, ahşap, metal gibi materyalleri kimi zaman bir araya getirip kimi zaman da kendi hallerinde kullanarak birbirinden güzel birçok plaketin altına imza attık. Kaideli ya da kadiesiz, fanus içinde ya da aynalı… Kısacası hayal ettiğiniz ödülleri şık kutularında büyük bir gururla sunmanız için hizmetinizdeyiz.


Hem farklı kesimleri hem de farklı kazıma teknikleri ile ürettiğimiz plaket ve ödülleri aşağıdaki galeriden mutlaka izleyin.Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page