top of page

MARKAYA VE KİŞİYE ÖZEL ŞEMSİYE

Güncelleme tarihi: 28 Mar 2022

NİSAN YAĞMURLARI

Kurumsal hediyelikler bolca yaratıcılık istiyor. Yaratıcılık içinse, içinde bulunduğumuz mevsim ve önemli günlerin niteliği oldukça önemli. Giriş yaptığımız bahar mevsimi içinse size bir önerimiz var. ŞEMSİYE.


Kurumsal hediyelikler açısından son dönemde çokça tercih edilen şemsiyeler uzun süren kış ve devamında gelen bahar mevsimi için çok güzel bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. İster tek olarak, isterseniz de hediye kitlerinizin içine dahil edebileceğiniz şemsiyeler ile oldukça başarılı sunumlar yapabilir, karşınızdaki kişiyi mutlu edebilirsiniz. Kişiye veya markaya özel şemsiyeler için pek çok farklı tasarımı tercih ederken önem vermeniz gereken bir konu ise o tasarımların başarılı bir şekilde şemsiyeye uygulanmasıdır.


Çünkü bu noktada şemsiyenin kalitesinin yanı sıra baskının da kalitesi çok önemli. Hem dış ortama dayanıklı olmalı hem de istenilen tasarımı başarıyla uygulamalıdır.

Deha ailesi olarak baskı teknolojilerine yaptığımız yatırım ve sahip olduğumuz tecrübeyle kusursuz ve dayanıklı baskılar ile kurumsal hediyeliklerinizde her zaman yanınızdayız. Yıllardır hizmet verdiğimiz yerli ve yabancı firmalar ise bu konudaki en önemli referansımızdır.Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page