top of page

KİŞİYE VE MARKAYA ÖZEL TERMOSLAR

Hediyede kişiye ve markaya özel hediyeliklerin yerini her zaman ayrıdır. Bir de o hediye, hediye verilen kişinin ihtiyacını karşılıyorsa, ona özel bir şekilde hazırlanmışsa ve aynı zamanda işlevsel bir ürünse çok daha kıymetli ve özel bir hale geliyor. Kurumsal müşterilerimizin tercihlerinden yola çıkarak termosların çok sık tercih edildiğini ve özel bir hediye olarak kurumsal dünyada kendine yer edindiğini sıkça gözlemliyoruz.


Kişiye özel hediyelikler arasında son dönemde en çok tercih edilen ürünlerden bir diğeri ise kişiye ve markaya özel baskılı termos bardaklar/muglar. Hediye verilen kişinin keyif alarak kullanacağı bu termoslara istediğiniz isim, logo, resim ya da istediğiniz bir tasarımı rahatlıkla işleyebilmek çok önemli. Deha Ozalit olarak son teknolojiye uygun bir şekilde kendine güncelleyen makine parkurumuz ile termos baskılarını lazer kazıma eşliğinde başarılı bir şekilde hayata geçiriyoruz. Referanslarımız ise bu konudaki tecrübemizin ve başarımızın altını çiziyor.

Termos önerileri için paylaştığımız görsellere bakabilir ve daha fazla detay için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page