top of page

SİZİN MUTFAK ÖNLÜĞÜNÜZ NASIL?

Kişiye ve Markaya Özel Mutfak Önlüğü


Her birimiz kendi mutfağımızın şefiyiz. Kendi imzamızın olduğu lezzetleri kendimize ait enstrümanlarla sunmak, eminiz o yemeğe daha da lezzet katacaktır. Mesela bize özel bir önlük ile kendimizi mutfağımızda daha iyi hissedebilir ve oraya ait olduğumuzu daha derinden hissedebiliriz. İster kendiniz için, ister sevdikleriniz için kişiye özel önlükler ile mutfağınızdaki her anı kendinize özel hale getirin. Kişiye özel üretilen bu önlükler organizasyonlarda ve markanız özel anlatımlar için de oldukça keyifli bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

Deha olarak bu konuda size yüksek kaliteli ve kumaşa işleyen endüstriyel baskı kalitesi ile hizmet verebiliyoruz. Dilediğiniz her türlü görseli ya da fotoğrafı önlüğünüze bastırabilirsiniz.

Yüksek kaliteli ve kumaşa işleyen endüstriyel baskı kalitesi ile dilediğiniz her türlü görsel ya da fotoğrafı bastırabilirsiniz. Renk konusunda ise beyaz, siyah, mavi ve kırmızı seçeneklerimiz mevcut. Bu arada sunduğumuz önlükler kaliteli penye kumaştan %100 pamuk olarak imal edilmiştir. Kişiye veya markanıza özel önlükler için dehapromosyon.com adresini ziyaret edebilir büyük bir kolaylıkla siparişinizi verebilirsiniz.
Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page