top of page

ÜRÜNÜNÜ İFADE ETMENİN EN KEYİFLİ YOLU: DÖNER ÇARK KARTLAR

Güncelleme tarihi: 22 Ağu 2021

Döner çark kartlar, perçinli döner kartlar ve doz kartları hem bilgilendirici hem de ürününüzü anlatmanın en keyifli yollarından biridir. Ürününüzün sağladığı hizmeti müşterinize anlatırken büyük kolaylık yaşar ve bu kartlar adeta bir pusula gibi ürün kullanımında kişiye büyük kolaylık sağlar. Bu kartlar için yapay zeka teknolojisinin atası bile diyebiliriz.:)

Esnek ve sağlam yapılı bir şekilde üretilmesi gereken bu kartlar hayatımızın birçok alanında bizlere yardımcı olabilir.



Örneğin;

· Çarpma işlemini öğrenmeye çalışan bir çocuğa bu kartlar sayesinde çarpım tablosunu kolaylıkla ezberletebilirsiniz.

· Kullanacağınız ilacın dozunu kilonuzu ve yaşınıza uygunluğunu bu kartlar sayesinde görebilirsiniz. Kaldı ki bu tarz hareketli kartlar ilaç sektörü tarafından sıkça tercih edilmektedir.

· Firmanızın satış ekiplerini motive etmek ve yaptıkları satışa göre alacakları primi öğrenmelerini sağlamaları için yine bu kartlar size keyifli bir alternatif olacaktır.

· Sigarayı bırakan bir kişinin ne kadar sürede ne kadar maddi kar elde ettiğini bu kartlar sayesinde kişiye tekrar tekrar hatırlatarak onları motive edebilirsiniz…

· Sahip olduğunuz kilo ve boyun metabolizma hızınızı nasıl etkilediğini bu kartlar sayesinde kolaylıkla görebilirsiniz.


Kısacası sizin yaratıcılığınız ve bizim DEHA olarak 1987 yılından beri elde ettiğimiz tecrübe ile bu kullanışlı kartları hayata kısa bir sürede geçirebiliriz.


Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page