top of page

PİLATES MATINIZ SİZE ÖZEL OLSUN

Kurumsal ya da kişiye özel çalışmalarda akla düşen fikri hayata geçirme konusunda Deha olarak yerimiz ve ünümüz bellidir. “Siz hayal edin, biz üretelim” derken sizlere öylesine bir slogan sunmuyoruz. Çünkü gerçekten markanız için hayal ettiğiniz ne varsa üretiyoruz. Tüm yatırımlarımız ve tecrübemizle hayallerinizin gerçeğe dönüşmesi konusunda her zaman yanınızdayız. Baskı teknolojilerine olan yatırımımız ve yaptığımız Ar-Ge çalışmaları ile sizlere sunduğumuz ürünün kalıcılığı ve dayanıklılığı konusunda da her zaman işimizin arkasındayız.


Tıpkı resimlerde gördüğünüz pilates matında olduğu gibi. Kurumsal hediyelik veya organizasyonun bir parçası olarak sunulan pilates matında markanın logosunu basarken sadece bir logo basıp geçmiyoruz. Pilates matına logoyu basarken sizlere aslında yılların tecrübesini sunuyoruz. Çünkü bu tarz ürünlerin baskısında farklı basınç ve farklı hava koşullarına karşı dayanıklı bir baskı ortaya koymak gerekiyor. Esnek bir yapıya sahip olan pilates matında logonun her durumda kusursuz görünmesi bizim önceliğimiz. Yani sadece logoyu basmakla kalmıyoruz, yıllarca yaptığımız çalışmalar sonrasında edindiğimiz tecrübelerle onun uzun süre basıldığı alanda kalmasını sağlıyoruz.


İster pilates ya da yoga matının bir ufak bir bölümüne isterseniz de tamamına baskı yapalım aynı kusursuzlukla hayal ettiğinizi sizlere sunarız.


Detaylı bilgi ve sipariş için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page